مقاله علمی پژوهشی

تجربه یک دانشجو

با سلام و عرض ادب

من دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد هستم. استاد من بسیار سخت گیر بود و تکالیف زیادی رابر عهده دانشجویانش قرار میداد. او هر هفته از ما یک مقاله علمی پژوهشی میخواست. به این گونه که میگفت باید یک مقاله انگلیسی را در زمینه رشته خود پیدا کنیم و سپس ترجمه نماییم بعد آن را در کلاس توضیح دهید.

این کار برای من سخت بود زیرا آشنایی چندان زیادی به زبان انگلیسی نداشتم. اوایل کار به حدی به من فشار وارد میشد  که قصد حذف درس مذبور را داشتم. زمانی که خیلی درمانده شده بودم ، دوستم به من یک سایتی را معرفی کرد که در آن مقالات علمی رو با ترجمه قرار داده و به دانشجو ها در تحقیقاتشون کمک می کنه. اولش برای کنجکاوی یه نگاهی به سایت انداختم . برام خیلی جالب بود. تمام رشته های دانشگاهی رو به صورت دسته بندی قرار داده بود  و چکیده ای از مقاله را به فارسی و انگلیسی گذاشته بود تا با مقاله آشنا شویم . سپس اگر مقاله علمی پژوهشی مربوطه مدنظر ما بود میتوانستیم خرید کنیم . خریدش خیلی ساده بود . زمانی که پول را میکردیم  ، فایل های مقاله را میتوانستیم دانلود کنیم . یک نکته ای که خیلی جالب بود قیمت های بسیار پایین مقالات بود.

مقاله علمی پژوهشی

مقاله علمی پژوهشی

قیمت ها از ۵ هزار تومان تا ۲۰ هزار تومان بر اساس مقاله بود.  اگر من همان مقاله را میخواستم به شرکت های ترجمه یا مترجم بدهم حد اقل ۱۵۰ هزار تومان باید هزینه میکردم.

اسم سایت  www.downloadmaghaleh.com  میباشد .

همچنین میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر وارد صفحه اصلی آن شوید و یا از دسته بندی سمت راست صفحه به دسته بندی سایت دانلود مقاله متصل شوید.

اگر نیاز به پشتیبانی داشتید میتوانید به (قسمت تماس با ما) سایت رفته و مشاوره بگیرید.

سایت دانلود مقاله