فروش مقاله

توضیحات محصول

دانلود مقاله اسپم ها و ارتباطات بازاریابی

تعداد کلمات فایل انگلیسی:۳۹۸۸کلمه ۸صفحه pdf

تعداد صفحات فایل ترجمه:۸صفحه word فونت۱۴ Arial

چکیده

هدف از این مطالعه، بررسی این مسئله است که با در نظر گرفتن عقایدی که در بخش بازاریابی دیجیتال (صفر و یکی-کامپیوتری) و کاربران اینترنتی وجود دارد،  چطور اسپم در ارتباطات بازاریابی به یک معضل تبدیل شده است. مصاحبه های عمیقی با افراد دارای تجربه در بازاریابی دیجیتالی (کامپیوتری) برنامه ریزی شده است تا فهم عمیق تری در ساختار پیچیده اسپم به دست آید. افزون بر این، یک برآورد وب-بنیاد ( مبتنی بر وب) این مسئله را که کدام کاربران اینترنتی و چطور با اسپم و حریم شخصی آنلاین رفتار می کنند ، بررسی کرده است. نتایج این برآورد، سه بخش از کاربران را که هر کدام پروفایل ویژه ای در مورد نگرانی برای اطلاعات خصوصی در معرض دید هنگام آنلاین بودن، اطلاعات به اشتراک گذاشته شده آنلاین و واکنش ویژه مقابله با اسپم شدن دارند را آشکار می سازد.

مقدمه

رشد و تکامل انفجاری اینترنت، محیط دیجیتالی (کامپیوتری) بدون مرزی را ایجاد کرده است که راه های جدید و خلاقانه ای را برای تبلیغات طراحی کرده است. در حالی که یک دهه قبل بازاریابان برای رسیدن به مشتری بر کانال های رسانه ای سنتی متمرکز بودند ( مانند رسانه های چاپی، تلویزیون) اکنون بیش از نیمی از تلاش های  تبلیغاتی، با استفاده از وب سایت ها و رسانه های اجتماعی مصرف کنندگان را هدف قرار داده اند (فاکنیر، ۲۰۰۸). ثمره این روند، تکثیر پیام های تبلیغاتی گسترده بر خط بوده است (دوبرون و لیلیان، ۲۰۰۸). از این گذشته، چنین  پیام های بر خطی اغلب به عنوان پیام هایی ناخواسته و/یا طلب نشده، که عموما از آن ها به اسپم (هرزنامه) یاد می شود، دریافت می گردند. هرچند شمارگان پیام های اسپم (هرزنامه) که به نامه دان (میل باکس) کاربران اینترنت ، اساسا طی سال های گذشته به علت کارایی فزاینده فیلتر ها و اقدامات انجام شده در مورد نامه (میل) توسط ارائه دهندگان اینترنت کاهش یافته است ، هنوز ۷۰% ترافیک ایمیل ها در برگیرنده اسپم (هرزنامه) است (فهرست امن، ۲۰۱۳).

Abstract

The purpose of this research is to describe how spam has become an issue in marketing communications, considering opinions of the digital marketing sector and Internet users. In-depth interviews were organized with digital marketing experts in order to gain a profounder understanding in the complex construct of spam. Additionally, a web-based survey explored whether and how Internet users handle spam and privacy online. Survey results unveiled three users segments, each holding specific profiles on concern for personal information exposed online, sharing information online, and particular coping actions against spamming (Buchanan, Paine, Joinson, & Reips, 2006; Smith, Milberg, & Burke, 1996)

کد:fr239

دانلود رایگان فایل انگلیسی:

رمز فایل:www.downloadmaghaleh.com

نظری بدهید

یک × دو =