توضیحات محصول

دانلود مقاله جداکننده سلولزی حاوی تیتانیوم/نقره برای سلولهای الکتروشیمیایی

تعداد کلمات فایل انگلیسی:۳۶۲۰کلمه ۶صفحه pdf

تعداد صفحات فایل ترجمه:۹صفحه word فونت۱۴ Arial

چکیده

مواد سلولزی نیمه تراوای آغشته به نقره با یک کمپلکس نقره-تیتانیوم بعنوان جداکننده­های سلول الکتروشیمیایی آماده شد با درمعرض گذاشتن سلولی که در آن مواد سلولزی آغشته به نقره بعنوان یک جداکننده است که حاوی یک ترکیب یونیزه کننده حاوی تیتانیوم برای یک سری از چرخه­های شارژ و تخلیه است، بکارگرفته شد.

جداکننده سلولزی حاوی تیتانیوم/نقره برای سلولهای الکتروشیمیایی

سابقه اختراع

اختراع مربوطست به ژنراتور الکتروشیمیایی یا باتری. بطور خاص، این مربوطست به جداکتتده­های استفاده شده در ترکیب با باتری­های الکتروشیمیایی مثل باتری­های نقره-روی.

مواد سلولزی مثل سلفون یا پوشش سوسیس درحال حاضر تقریبا بطور گسترده­ای بعنوان مواد اصلی جداکننده در باتری­های نقره-روی استفاده می­شود. گرچه سلولز مثل سلفون در محیط قلیایی الکترولیت که در چنین باتری­هایی بکار گرفته شده است، پایدار نیست. این به آرامی حتی در نبود اکسیژن تخریب می­شود و البته حضور اکسیژن در الکترولیت نرخ تخریب سلولز را افزایش می­دهد. بعلاوه چون اکسید نقره الکترود مثبت در این باتری­ها به اندازه کافی در الکترولیت باتری قابل حل است، تخریب سلولز بیشتر بوسیله حضور موادی همچون یک اکسید فلزی قوی در الکترولیت افزایش می­یابد. اکسید نقره حمله می­کند به شکل ته­نشین نقره قلزی در سلفون که منجر به شکست اتصال کوتاه می­شود.

کد:۱۲۵۳۲

دانلود رایگان فایل انگلیسی:

رمز فایل:www.downloadmaghaleh.com

جداکننده سلولزی حاوی تیتانیوم/نقره برای سلولهای الکتروشیمیایی

نظری بدهید

نوزده − پانزده =