توضیحات محصول

دانلود مقاله حاکمیت شرکتی و کارکرد موسسات مالی

تعداد کلمات فایل انگلیسی:۹۱۰۷ کلمه ۴۸صفحه pdf

تعداد صفحات فایل ترجمه:۳۲صفحه word فونت۱۴ Arial

چکیده

ما به بررسی چگونگی اداره امور شرکت ها میان سال های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۹ می پردازیم. موسسات مالی برای اولین بار در ایالات متحده از نظر تاثیرگذاری مورد بررسی قرار گرفتند و ما حاکمیت برتری با ریسک پذیری بیش از اندازه منفی و کارکرد مثبت نسبت به موسسات مالی را پیدا نمودیم. به صورت خاص شیوه حاکمیت کل خاص با مجموعه دارایی کمتر کارکرد کمتری داشته و املاک و مستغلات غیر مربوط کمتر و دارایی های کمتر کارکرد بالایی را نشان داده است. دوم اینکه ما نشان دادیم که حاکمیت بهتر با قوانین زیاد و ذخایری برای وام و دارایی های موسسات مالی حمایت از فرضیه هموار سازی فایده را به دنبال دارد. افزون بر این بدون دوره بحران مالی مشابه بوده و تجزیه و تحلیل های مختلفی برای این هدف انجام شده است.

مقدمه:

هدف این مطالعه تعیین نقش حاکمیت شرکتی در درجه بیش از حد ریسک پذیری و عملکرد نهادهای مالی ایالات متحده از سال ۲۰۰۲ تا سال ۲۰۰۹ بوده است. معادلات حاکمیت شرکتی با مشکلاتی ناشی از جدایی مالکیت و کنترل بوده و نشان دهنده مجموعه ای از مکانیزم ها برای جهت دهی و کنترل شرکت است. تجزیه و تحلیل حاکمیت ما براساس این است که چگونه شرکت های بزرگ با منافع شخصی مدیریت محدود می تواند انتخاب ریسک سرمایه گذاری شرکت های بزرگ را داشته و پیامدهای ناشی از آن چگونه موسسات مالی ایالات متحده را تحت تاثیر قرار می دهد. از آنجا که بسیاری از موسسات مالی در درجه اول نرخ بالاتر بازگشت را دارد،آنها ممکن است ابزارهای مالی مبهم و پیچیده ای را به کار بگیرند و شرکت در اعطای وام های مخاطره آمیز را بدون ارزیابی ریسک مناسب داشته باشند و در نتیجه عدم تقارن در اطلاعات بیشتر و سیستم های مالی بی ثبات تر به وجود می آید. سقوط موسسات مالی و تخلفات در بخش مالی نشان می دهد که سیستم های مالی بسیار توسعه یافته در خطرات سیستماتیک  بوده و در معرض ضعف و نادرستی قرار می گیرند. برخی از موارد شکست یا سوء رفتار در صنعت مالی ایالت متحده شامل بانک ایندیمک و بانک واشنگتن و واکوبیا و جی پی مورگان و بسیاری موارد دیگر است. بسیاری از شرکت های بزرگ اخیرا پژوهش هایی را در رابطه با سیستم های حاکمیتی شروع کرده اند و شرکت های مالی سیستماتیک مهم در سراسر جهان بر این موضوع متمرکز شده اند. این مطالعه گسترش دامنه تجزیه و تحلیل را توسط انواع شرکت های مالی در ایالت متحده با طیف وسیعتری از سرمایه گذاری در بازار شروع نموده است. با استفاده از یک شاخص حاکمیتی با تعدادی از ویژگی ها و همچنین اجزای حاکمیت خاص در موسسات مالی ایالات متحده،این تحقیق برای شکاف موجود در تحقیقات گذشته بوده است.

Abstract

We examine how corporate governance affects financial institutions in the U.S. between 2002 and 2009. First, we find that better governance is negatively related to excessive risk-taking and positively related to the performance of U.S. financial institutions. Specifically, sound overall and specific governance practices are associated with less total non-performing assets, less real estate non-performing assets, and higher Tobin’s Q. Second, we show that better governance contributes to higher provisions and reserves for loan/asset losses of financial institutions, supporting the income smoothing hypothesis. Moreover, the results are similar without the financial crisis period, and different robustness checks confirm the analysis.

fr191:کد

دانلود رایگان فایل انگلیسی:

رمز فایل:www.downloadmaghaleh.com

نظری بدهید

3 − 1 =