سایت مقاله

سایت مقاله

سایت مقاله isi انگلیسی و فارسی

نوشتن یک مقاله  خوب و دانشگاهی  برای دانشجویان کار ساده ای نیست  باید فعالیت زیادی را در این زمینه داشته باشند از آنجایی که همه دانشجویان آمادگی استفاده  از تجربیات خود  را ندارندبنابراین مطمئن نیستن که آیا مقاله ای که تهیه می کنند یک مقاله خوب و دانشگاهی هست یا نه.

لذا دانشجویان  در این شرایط به خدمات مشاور ه ای دانشگاهی نیاز دارند که با مراجعه به سایت مقاله  نیاز خود را بر طرف میکنند.

در این زمینه سایت های  متعددی برای ارائه خدمات مقاله نویسی  وجود دارد که دانشجو با جستجو و مطالعه سایت های مقاله بهترین سایت را انتخاب  می نماید .

 در  ابتدا برای آشنایی کلی دانشجو، (سایت مقاله)  انواع مقاله ها  را تعریف نموده و برای هر کدام توضیحی  ارائه کرده است. و در ادامه نحوه نگارش مقاله را برای هر کدام از انواع مقاله توضیح داده است .

به طور مثال در سایت مقاله. به معرفی مقاله ISI  می پردازد:

ISI  مخفف کلمه Institute for Scientific Information به معنای موسسه اطلاعات علمی می باشد.موسسه  ISI یکی از بزرگترین ارائه دهندگان تحقیقات علمی دانشجویی است که به پژوهشگران این امکان را می دهد که در باره موضوع های علمی  در یک حوزه مشخص , اطلاعات بدست بیاورند.

در واقع مقالات isi مطالب علمی و کاملی هستند که اساتید فن آنها را تهیه کرده اند.

نوشتن و چاپ مقاله در ISI روش و دستورالعمل علمی مشخصی دارد.

در ابتدا ساختار مقاله باید شامل عنوان، چکیده ،متن اصلی به همراه روش تحقیق و منابع استفاده شده  در نگارش مقاله باشد.

در نگارش مقاله ISI  باید نتایج با زبانی ارائه شود که از هر گونه حقایق غیر ضروری خالی باشد.

زمان بندی  مناسب جملات در این حالت حائز اهمیت می باشد و رعایت این موضوع در نگارش مقاله ISI ضروری می باشد.

و به همین ترتیب سایر مقالات هم تعریف می شوند.

تهیه گزارش از تحقیقات انجام شده و مطالعات صورت گرفته یکی از مهمترین مراحل پژوهشگری به شمار می رود چرا که اگر یک محقق نتواند دستاوردهای علمی خود را در اختیار سایر محققین قرار بدهد تحقیق او هر اندازه هم که مهم باشد به پیشرفت علمی او کمکی نمی کند.

از امتیازهای مهم مقاله ،کوتاه و مفید ،کامل و بروز باید باشه.

بنابراین دانشجو با انتخاب مناسب سایت مقاله می تواند با دریافت مشاوره تخصصی در زمینه موضوع مورد تحقیق  همه چهارچوب و مراحل مقاله نوسی را رعایت کند و در نهایت مقاله جامع و خوبی را ارائه دهد.